Osman Sert’ten Kurban Bayramı mesajı

Haberi tüm basında görüntülemek için tıklayınız.

Osman Sert'ten Kurban Bayramı mesajı

Antalya Genç İş İnsanları Derneği (ANTGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sert, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Bayramların birlik beraberlik, dostluk ve yardımlaşmanın en güzel şekilde yaşandığı günler olduğunu belirten Sert, “Bu bayram umuyorum pandeminin gölgesindeki son bayram olacak”dedi.

Pandemi gölgesindeki son bayram olsun

Bayramlarımızın pandemi dolayısıyla 2 yıldır buruk bir şekilde geleneklerimizden uzak kutlandığını ifade eden Başkan Osman Sert, “Pandemi bizleri sevdiklerimize sarılamadan, büyüklerimizin ellerini öpemeden, bir arada olamadan bayramlarımızı mesafeli kutlamaya mecbur bıraktı. Umuyorum bu bayram pandemi gölgesinde kutladığımız son bayram olsun” şeklinde konuştu.

Bayram alışverişimizi yerel işletmelerimizden yapalım

Kurban Bayramı'nın barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni eden Sert, “Zor bir dönemden geçtiğimizi biliyoruz. Ancak her zorlukta olduğu gibi bugünlerimizi de yardımlaşma ve dayanışmayla geride bırakacağız. Bu süreçte kepenklerini kaldıramayan, iş yerlerini açamayan üyelerimiz ve işletmelerimiz oldu. Ben tüm Antalyalılarımızdan bu bayramda alışverişlerini yerel işletmelerimizden yapmalarını istiyorum. Antalya olarak birliktelik duygumuzu işletmelerimize destek olarak da sağlayalım” ifadelerini kullandı.

Kazalar bayramı gölgelemesin

Konuşmasının sonunda bayramın sevinç dolu geçmesini dileyen Sert, “Uzun süreli bayram tatili için seyahat eden vatandaşlarımız lütfen kurallara riayet ederek seyahatlerini gerçekleştirsin. Bayram mutluluğumu kazalar ve üzüntülerle gölgelenmesin” dedi.