ANTGİAD GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ

Antalya Genç İşadamları Derneği (ANTGİAD) Üyeleri aileleri ile birlikte Rixos Downtown Otel' de düzenlenen ramazan şenliğinde bir araya geldiler.

Tasavvuf müziği ile başlayan iftar yemeğinde üyelerimiz aileleri ile birlikte oruçlarını açtılar.

Açılış konuşmasını yapan Başkan Mustafa Cengiz; “Engelli öğrencilerimiz, fırsat verilirse neler yapabileceklerini hepimize gösteriyorlar. Bu akşam Kepez Özel Eğitim Uygulama Merkezi yöneticileri ve öğrencileri aramızda bulunmaktadırlar. Bizde kendilerine bir katkı sağlamak adına okula konferans salonu yapma sözü verdik. Böyle güzel eğitim yuvalarını çocuklarımıza kazandıranlara teşekkür ediyorum dedi. Kısaca dernek faaliyetlerinden bahsederek fahri üye olan Mehmet Duru'ya Fahri Üyelik Belgesi takdim etti.”

Semazen gösterisi, Hacivat-Karagöz gölge oyunu ve tasavvuf müziği ile devam eden iftar yemeğinde bol bol sohbet etme fırsatı bulan ANTGİAD üyeleri ve aileleri birlikte hoşça vakit geçirdiler. ANTGİAD Ailesi olarak yoğun bir katılım ile gerçekleşen iftar yemeğinde fasıl dinletisi ve çocuklara özel gösteriler ile devam ederek keyifli bir ramazan gecesi yaşandı.