Ömür Taylan
Pak Metal San. Tic. Ltd. Şti.
Firma Bilgileri

İş Yeri Ünvanı : PAK METAL SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Adres : Ünsal Mah. İnşaat Malzemecileri Sit. 5074 Sokak No 12 Kepez/ANTALYA
Telefonu : 0 242 221 05 36
Faks : 0 242 221 02 84
Web : www.pakmetal.com
Sektör : METAL MAKİNA ENDÜSTRİ İMALAT MALZEMELERİ

1994 yılında Pak Metal Mak. San. Tic. adı ile Hasan TAYLAN tarafından kurulan firmamız o yıldan bu yana devamlı değişim göstermiştir. Sürekli büyüyen, gelişen bir yapıya sahip firmamız geniş makine parkı, deneyimli teknik kadrosu ve kaliteli iş üretme konusunda sektörün de Antalya’ da öncü firmalardan biri haline gelmiştir.

Pak Metal faaliyetlerini
-Metal İşleme,
-Çelik Konstrüksiyon,
-Konteyner Satışı, olarak 3 ana başlık altında devam ettirmektedir.
1600 m2 kapalı alanda sac levha kesim büküm, CNC plazma kesim, Sac silindirleme, Boru profil bükümü ve atölye imalatları yapmakta, inşaat, turizm, makine, otomotiv, enerji, ahşap sektörleri başta olmak üzere metalin kullanıldığı tüm alanlarda tedarikçi olarak görev üstlenmektedir.
2005 yılından itibaren Çelik Konstrüksiyon projelerinde kendini gösteren firmamız birçok özel projeye imza atmıştır, mimari özellikleri ve detay yoğun projelerde farkını hissettiren firmamız Antalya’nın en önde gelen mimarlık ve mühendislik bürolarıyla iş birliği içindedir.
Firmamız şantiyelerin vazgeçilmez ürünlerinden olan Ofis, yemekhane, yatakhane konteynerlerinin satışını yapmaktadır. Aynı zamanda lüks çelik evler konusunda da ihtiyaçları karşılamak adına 2010 yılından beri Vefa Grup’un Akdeniz bölge bayiliğini devam ettirmektedir.