Onur Ademhan
Özel Perla Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği
Firma Bilgileri

İş Yeri Ünvanı : ÖZEL PERLA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ
Adres : Fener Mah. Lara Cad. 1964 Sokak No:7 Muratpaşa ANTALYA
Telefonu : 0 242 323 22 88
Faks : 0 242 244 10 73
Web : www.perladis.com
Sektör : SAĞLIK HİZMETLERİ

Perla Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 2011 yılında Antalya’da kurulmuştur.

Perla, ağız ve diş sağlığı ile ilgili tüm tedavilerde hizmet veren Antalya’nın önemli merkezlerinden biridir. Başarılarıyla adından sıkça söz ettiren Çene Cerrahisi Uzmanı Dr. Dt. Onur ADEMHAN’a ait olan poliklinik, güçlü uzman kadrosuyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Giriş katı ile birlikte dört katlı Poliklinik olarak hizmet veren binada; modern diş hekimliğine ait tedaviler, özel uzmanlık gerektiren diş hekimliği uygulamaları (ortodonti, çene cerrahisi, periodontoloji, implantoloji, diş eti uzmanlığı vb.) değerli hekimleriyle ile işbirliği içinde yürütülmektedir

Sürekli yenilenen teknolojiler ışığında Perla’da implant, diş kaplama ,köprü, dolgu ,diş taşı temizliği, kanal tedavisi gibi türlü ağız ve diş rahatsızlıkları üzerine hizmet verilmektedir.

Klinikte ayrıca 0-15 yaşlarındaki tüm çocukların ağız ve diş sağlığı ile ilgili tüm tedavileri yapılmaktadır. Yine klinik bünyesinde yüksek teknolojinin donanımlı bir teknisyen kadrosu ile buluştuğu laboratuvar birimi ve hastaların zamanının kıymetli olması dikkate alınarak 3D panoramik röntgen cihazı yer almaktadır .

Perla Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği , 2013 yılı Mayıs ayında bünyesine bir klinik daha ekleyerek Fener şubesini açmıştır.

Çene Cerrahisi Uzmanı Onur ADEMHAN, amaçlarının gelişen teknolojiyi takip ederek modern ekipmanlarımız ve deneyimli personelimiz ile her yaş grubuna her türlü ağız ,diş ve çene sağlığı konusunda kusursuz hizmet vermeye ve kalıcı çözümler sunmaya devam etmektir şeklinde vurgulamaktadır .

Dr. Dt . Onur Ademhan,1 984 Ankara doğumlu olup, ilk orta lise eğitimini Antalya’da tamamladı. 2007 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini başarıyla bitirdi. 2007 – 2008 yılları arasında özel muayenehanesini açtı. Dr. Ademhan askerlik dönemine kadar kendi muayenehanesinde çalıştı. 2008 – 2010 yılları arasında askerlik görevini bitirdi. Aynı zamanda 2009-2013 yılları arasında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız Diş ve Çene Cerrahisi bölümünde uzmanlığını tamamladı.

Halen Perla Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmaktadır. İmplant uygulamaları, Çene Cerrahisi Tedavisi, Gömülü Diş, Botoks ,PRP ve Dermal Dolgu Uygulamaları Cerrah Onur Ademhan’ın uzmanlık alanı kapsamındadır.

Poliklinik bünyesinde ayrıca Diş Eti Hastalıkları Uzmanı ,Protez Uzmanı, Ağız Diş ve Çene Radyolojisi Uzmanı,Ortodonti Uzmanı ve Çocuk Diş Hekimi bulunmaktadır .

Perla Hizmetler

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Pedodonti

Ortodonti

İmplant Uygulaması

Ağız Diş ve Çene Radyolojisi (Baş, boyun radyolojisi, teşhis tedavi planlaması)

Endodonti (Kanal Tedavisi)

Periodontoloji (Diş Eti Hast.)

Protez Diş

Porselen Dolgu (Inley – Onley)

Diş Beyazlatm

Pembe Estetik

Dental Volumetrik Tomografi-3D

Botox ve Dermal Dolgu,PRP

Perla ; Antalya’nın en güzel ve en lüks semti olan Lara’da denize (falezlere) 100 m mesafede, Antalya Havaalanı’na 12 km, Uluslararası Fuar Alanı’na 10 km, Kale İçi’ne 5 km, Lara Plajları’na 2 km uzaklıkta olup ayrıca Antalya’yı tanımak için de ideal bir noktadadır. Poliklinik Perla’yı www.perladis.com ve www.perlacocuk.com adreslerimizden takip edebilir detaylı bilgi alabilirsiniz.