Antalya Genç İşinsanları Derneği (ANTGİAD) Online Üye Toplantısı Gerçekleştirdi.

Antalya Genç İşinsanları Derneği (ANTGİAD) Online Üye Toplantısı Gerçekleştirdi.

Antalya Genç İşinsanları Derneği (ANTGİAD) online üye toplantısı gerçekleştirdi. İş insanları dernekleri arasında ilk kez kullanılan konuk konuşmacının katıldığı video konferans yöntemi, üyelerden olumlu ilgi gördü.

Online toplantı konuğu Antalya Bilim Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tarık Oğuzlu, salgının küresel çaptaki yansımalarına ilişkin değerlendirmede bulundu.

ANTGİAD Başkanı Osman Sert; İş insanları dernekleri arasında bir konuk eşliğinde ilk kez kullanılan video konferans yöntemi, farklı konumlarda olan dernek üyelerimizin ortak paylaşımları açısından çok verimli oldu. Nisan ayı aidatlarını yönetim kurulumuzca alınan karar gereği almayacağımızı açıklamıştık. Ancak bu çalışmalarımızın duracağı anlamına gelmiyordu. Bugün Antalya Bilim Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tarık Oğuzlu hocamızın akademik öngörüsü ile üyelerimize vizyon katacak bir toplantı gerçekleştirdik. Yönetim kurulumuz çalışmalarına aynı özveri ve ciddiyetle devam ediyor.

“Ülke olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Ülkemizde olduğu gibi tüm Dünya Covid-19 ile mücadele ediyor. En az hasarla sürecin sonlanmasını umuyoruz. Ülkeler arası yardımlaşma ve insanlığın ortak düşmanı virüse karşı verdiği mücadele, bu sürecin en kısa sürede atlatılacağı umudunu yeşertiyor. En kısa sürede virüse karşı gerekli tedavi ve aşının bulunmasını arzu ediyoruz. Ekonomik sorunlar her ne kadar hayati önem taşısa da, öncelikli olarak vatandaşlarımızın sağlıklı bir şekilde bu süreci atlatması en büyük temennimizdir. Ekonomik alanda yapılması gerekenler, ortak akılla hayata geçirilmeli, yeni oluşacak işsizliğin önüne hızlıca geçilmelidir. Başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere, güvenlik güçlerimize, yerel yönetimlerimize ve bu süreçte görev alan tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyoruz”dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir