Antalya Genç İşinsanları Derneği (ANTGİAD) Üyeleri Manavgat’da Kokteylde Buluştu.

Antalya Genç İşinsanları Derneği (ANTGİAD) Üyeleri Manavgat’da Kokteylde Buluştu.

Antalya Genç İşinsanları Derneği (ANTGİAD) üyeleri Manavgat’da kokteylde buluştu.

Antgiad Geleneksel Ödüllü Bilgi Yarışmasının dördüncüsü bu yıl Manavgat’ta gerçekleşti. İlki Kepez, ikincisi Döşemealtı ve üçüncüsü Muratpaşa ilçe sınırlarındaki okullar arasında yapılan yarışmalar ile birlikte bugüne kadar toplam 2000 gencimize bilgisayar, tablet, bisiklet ve kırtasiye yardımları ile ulaşılmış oldu.

Yorucu geçen günün ardından dernek üyesi Deniz Tanır’ın işyeri Coppa Beach Club’da Manavgat Genç Girişimciler Kurulu ile tanışma kokteyli düzenlendi. Kokteyl’de Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Cengiz ilçe olarak Manavgat’ın seçimi ile alakalı süreç hakkında bilgi vererek “Bütünşehir yasası ile birlikte artık Muratpaşa ile Konyaaltı birbirine ne kadar yakınsa Demre ile Gazipaşa da bir o kadar yakındır. Amacımınız bu etkinliği on dokuz ilçemizin tamamında yapmaktır. Bu Antgiad’ın yerel gücünün bir göstergesidir” dedi.

Keyifli geçen kokteylin ardından Manavgat Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Tahir Yılmaz ve kurul üyelerine katılımları için teşekkür eden Mustafa Cengiz, Bilgi Yarışması organizasyonuna katkılarından dolayı Deniz Tanır’a Antalya Olgunlaşma Enstitüsü tarafından hazırlanan yörük kadın temalı cam vitray hediye etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir