ANTGİAD, GENÇ İŞ İNSANLARI SPOR KULÜBÜ’NÜ KURDU

ANTGİAD, GENÇ İŞ İNSANLARI SPOR KULÜBÜ’NÜ KURDU

Haberi tüm basında görüntülemek için tıklayınız.

ANTGİAD, GENÇ İŞ İNSANLARI SPOR KULÜBÜ’NÜ KURDU

Antalya Genç İş İnsanları Derneği ( ANTGİAD ), Arka Spor okulları sahibi ANTGİAD Üyesi Cenk Doğan ‘ın destekleriyle Genç İş İnsanları Spor Kulübü’nü kurdu.

ANTGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sert; “Globalleşen dünyamızda her türlü içeriğe kolayca erişilebildiği bu süreçte gençlerimizi olumsuz etkileyecek alışkanlık ve uğraşıların yerine kendilerini doğru yetiştirecekleri faydalı alışkanlıklara yönlendirilmesi amacıyla, sanatsal,  sportif alanlarda sürdürdüğümüz projelere bir yenisini daha eklemenin mutluluğu içerisindeyiz. Eğitim ve kendilerini geliştirme adına  okuma alışkanlığını teşvik edecek kütüphane projelerimizin ardından farklı branşlarda sportif faaliyetlerde ilgisi ve becerisi olan gençlerimize olanak sağlamak bu hususlarda onlara teşvikler sunabilmek, lisanslandırma ve benzeri gibi işlemlerde kolaylıklar sağlayabilmek amacıyla Genç İş İnsanları Spor Kulübümüzün kurulumunu üyemiz Arka Spor okulları sahibi Cenk Doğan ‘ında destekleriyle tamamlamış bulunuyoruz. Kentimize ve ülkemize sportif branşlarda yeni yetenekler kazandırmayı dileriz” dedi.

Dernek çalışmalarına da hızlı bir şekilde devam ettiklerini ifade eden Başkan Osman Sert, Sporu ve sporcuları teşvik eden faaliyetler yürüterek, birlik ve beraberlik anlayışıyla genç arkadaşlarımıza her daim destek olacaklarını, gençlere istihdam sağlamak ve gelişim süreçlerine her alanda katkı koymak için projeler üretmeye devam edeceklerini dile getirdi.

Genç İş İnsanları Spor Kulübü yönetiminde ANTGİAD Yönetim Kurulu üyeleri Metin Antep ve Ufuk Aydemir yer aldı.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir