ANTGİAD Hotel Su’da Üyelerine Yönelik Türk Standardları Enstitüsü Ve Faaliyetleri Hakkında Bilgilendirme Toplantısı Düzenledi.

ANTGİAD Hotel Su’da Üyelerine Yönelik Türk Standardları Enstitüsü Ve Faaliyetleri Hakkında Bilgilendirme Toplantısı Düzenledi.

Antalya Genç İşadamları Derneği (ANTGİAD)’ nin bilgilendirme toplantıları devam ediyor. ANTGİAD Hotel Su’da üyelerine yönelik Türk Standardları Enstitüsü ve Faaliyetleri hakkında bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Türk Standardları Enstitüsü Akdeniz Bölge Koordinatörü Hüseyin Özdamar, Standardlar, Standardların hazırlanmasında temel esaslar, standardların üreticiye, tüketiciye ve ülke ekonomisine ne kazandırdığı gibi önemli hususlara değindi. Türk Standardları Enstitüsü Olarak, Üretici ve tüketici iletişiminde sağlam bir köprü oluştururken, aynı zamanda Türk Sanayisinin dünya ile rekabet edebilmesinde de anahtar bir rol üstleniyoruz. Türk Standardları Enstitüsü, üreticinin ve tüketicin destekçisi olmaya, çözüm odaklı çalışmaya ve tüm kesimlerle işbirliğine devam edeceğini dile getirdi. Küresel pazara girebilmek için standartlara uygun üretim yapmalısınız. Küresel pazarda başarılı olmak için ise standartlara uymakla kalmayan, standartları belirleyen olmalısınız dedi.

Soru-cevap ile devam eden toplantı sonunda günün anısına ANTGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Cengiz, Sayın Özdamar’ a Antalya Tanıtım Vakfı’ nın hazırlamış olduğu Antalya tanıtım kitaplarından takdim etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.