ANTGİAD’DAN VALİ HULUSİ ŞAHİN’E ZİYARET

ANTGİAD’DAN VALİ HULUSİ ŞAHİN’E ZİYARET

Haberi tüm basında görüntülemek için tıklayınız.

ANTGİAD’dan VALİ’ye ZİYARET

239 üyesiyle Antalya Ekonomisinin önemli bir dilimini temsil eden ANTALYA GENÇ İŞ İNSANLARI DERNEĞİ – ANTGİAD Yönetim Kurulu Antalya Valisi Hulusi ŞAHİN’i ziyaret etti.

Ziyaret esnasında ANTGİAD Başkanı Ercan YAVAŞ, Vali ŞAHİN’e  ANTGİAD projelerini içeren bir dosya takdim etti. ANTGİAD’ın 3 yılda gerçekleştirmeyi hedeflediği projeleri de Vali ŞAHİN’e anlatan Başkan Ercan YAVAŞ, toplum yararına birçok proje geliştirdiklerini ve projeleri etap etap hayata geçireceklerini dile getirdi.

ANTGİAD’ın yeni yönetimi olarak geliştirdikleri onlarca projenin odak noktasının “ kent ekonomisine katkı “ olduğunu belirten Ercan YAVAŞ “ 3 yıl içinde onlarca projeyi tamamlayacağız. Her projenin somut çıktılarını başta Sayın Valimiz olmak üzere kentimizin yöneticileri ile paylaşacağız. Böylece kent ekonomisine dair elimizde en güncel bilgi setleri oluşacak. Bu bilgi setlerini temel alarak kentin önemli kamu ve özel kurumlarıyla işbirlikleri yaparak yeni yeni projeler geliştireceğiz. “ dedi.

 

Üniversite – Sanayi işbirliğini de çok önemsediklerini belirten Ercan YAVAŞ “ kentimizdeki tüm üniversitelerle ortak projeler geliştireceğiz. Akademik bilgi ile iş dünyasının pratiklerini harmanlayarak inovatif fikirler ve projeler üreteceğiz “ dedi.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir