ANTGİAD’ın YENİ BAŞKANI ERCAN YAVAŞ OLDU

ANTGİAD’ın YENİ BAŞKANI ERCAN YAVAŞ OLDU

Haberi tüm basında görüntülemek için tıklayınız.

ANTGİAD’ın YENİ BAŞKANI ERCAN YAVAŞ OLDU

Antalya’nın ilk kurulan sivil toplum kuruluşlarından olan ANTALYA GENÇ İŞ İNSANLARI DERNEĞİ – ANTGİAD’da yeni başkan Ercan YAVAŞ oldu.

3 yıllığına ANTGİAD Başkanı  seçilen Ercan YAVAŞ yaptığı teşekkür konuşmasında şunları söyledi :

ANTGİAD’ın GENÇ ENERJİSİ KENTLE BULUŞACAK

“ ANTGİAD, ANTALYA ekonomisinin önemli bir bölümünü temsil eden çok değerli iş insanlarından oluşuyor. Bu iş insanlarımızın hepsi yıllardır kent ekonomisine ciddi katkıda bulunuyorlar. Ve bu iş insanlarımız gençliklerinin enerjisiyle şirketlerinde inovasyon temelli işler üretiyorlar. Bundan sonra hep birlikte göreceğiz ki ANTGİAD’ın genç enerjisi toplumla buluşacak ve kentin en önemli ekonomik kaldıraçlarından birisi olacak “ dedi.

3 YILDA 100 PROJE HAYATA GEÇECEK

Konuşmasına projelerle devam eden ANTGİAD başkanı Ercan YAVAŞ “ 3 yılda hayata geçireceğimiz 100’ü aşkın proje hazırladık. Bu projelerle kent dinamikleriyle entegre çalışmalar yürüteceğiz. Bunların en başında da ÜNİVERSİTELERİMİZİ ile SANAYİ’nin işbirliği olacak. Yani akademik bilgi ile iş dünyasını entegre edeceğiz. Böylece birbirini besleyen ve sürekli olarak verimliliği artıran iş modellerini topluma sunmuş olacağız.  “ diye sözlerine devam etti.

SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ ÖNE ÇIKACAK

Başkanlık seçimlerine stratejik planlamayla hazırlandıklarını dile getiren Ercan YAVAŞ “ 3 yılllık görev süremizi ay ay planladık. 36 ayda hangi projeleri hangi ay hayata geçireceğimizi önceden belirledik. Bugünden itibaren projelerimizi ay ay hayata geçirip, toplumla paylaşacağız. Projelerimizin önemli bölümlerinde sosyal sorumluluk projeleri öne çıkacak ve topluma olan manevi borçlarımızı da ödemiş olacağız “ dedi.

ANTGİAD’ın Ercan YAVAŞ başkanlığındaki yeni yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu : Esra BİNBAŞIOĞLU, Neslihan YALÇIN, Merve KOÇDEMİR, Neslihan ÜSTÜN YÜKSEL, Eray Hikmet ÖZİL, Ömür TAYLAN, Hüseyin ASLAN, Onur ADEMHAN, Kazım KESTANE, Burak KİLİTÇİOĞLU, Kutlu Çağan ŞENTÜRK, Oktay KÜÇÜKOĞLU, Merih ALIKAN, Osman Can KAYA, İsmail TUZCU

ANTGİAD’ın tüm üyelerine ayrı teşekkür eden Ercan YAVAŞ, yeni yönetim kurulu üyeleriyle bir takım halinde her ay yeni bir projeleri hayata geçireceklerini dile getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir