“İş’te Üye” Kahvaltılı Toplantı

“İş’te Üye” Kahvaltılı Toplantı

Antalya Genç İşinsanları Derneği (ANTGİAD) “İş’te Üye” toplantısını Best Western Plus Khan Hotel’de gerçekleştirdi.

ANTGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Cengiz “Türk Silahlı Kuvvetlerimiz yürüttüğü Barış Pınarı Harekatı’nda bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve Türk milletine başsağlığı ve sabır, yaralanan kahraman silah arkadaşlarımıza acil şifalar dileriz” dedi.

Bu toplantılarda ticari faaliyetleri arttırmayı hedefliyoruz. Üyelerimizi bir araya getirerek ilişkilerini kuvvetlendirmek ve birbirleriyle kaynaşmalarını sağlamaya çalışıyoruz. Bu toplantıda 5 üyemiz kendisini ve firmasını tanıtarak diğer tüm üyelerimizin de kendilerini daha yakından tanımalarını sağladılar.

Sırasıyla söz alan üyelerimiz Aslı ERGEN – Aslı Ergen Landscapes /Peyzaj Mimarlığı Tasarım Ofisi, Süleyman CAN – Süleyman Can Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti., Yaren ERDEM – RDM Law Office, Nail Kütük – FVK Reklam Matbaa Yayıncılık San. Tic. Ltd.Şti., Melisa Işıl KODAL – Klas Mimarlık San. Ve Tic. A.Ş. kendileri ve firmaları hakkında detaylı bilgiler verdiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir