Kahvaltılı Üye Toplantısı

Kahvaltılı Üye Toplantısı

Antalya Genç İşinsanları Derneği (ANTGİAD)’ nin Kahvaltılı Üye Toplantısı, Başkan Mustafa Cengiz, dernek üyesi iş insanları, misafirler ve Psikoterapist Samet Önder’in katılımıyla Best Western Plus Khan Hotel’de gerçekleşti.

ANTGİAD Genel Sekreteri Eser Arslanbay’ın açılış konuşması ardından toplantı konuğu Psikoterapist Samet Önder söz aldı.

Sayın Önder “Evliliğe bir sonuç değil de bir süreç olarak bakabiliyorsak sağlıklı bir evlilik yaşıyoruz ya da yaşayacağız demektir. Çünkü evlilik amaç olduğu takdirde içini doldurmamız çok zor olacaktır. Oysa evliliğe mutluluk yolunda bir araç olarak bakabilirsek daha kapsayıcı bir süreç olarak nitelendirip doya doya keyfini çıkartabiliriz.

Evliliklerde sorun olması sağlıklı bir evliliğin kanıtıdır. Çünkü hiç sorun olmayan evlilikler gerçeklerin göz ardı edildiği evliliklerdir. Önemli olan var olan sorunlarla nasıl mücadele edildiği ve sorun çözme stratejilerimizin ayrılığımıza mı yoksa beraberliğimize hizmet ettiğidir” dedi.

Evlilikte karşılaşılan sorunlara profesyonel bir müdahaleyi ve çözümü sağlamaya çalıştıklarını dile getirdi. Üyelerin sorularını tek tek yanıtlayan Sayın Önder’e günün anısına ANTGİAD Başkanı Mustafa Cengiz teşekkür hediyesi takdim etti. Toplantı toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir