Olağan Genişletilmiş Üye Toplantısı

Olağan Genişletilmiş Üye Toplantısı

Antalya Genç İşinsanları Derneği (ANTGİAD)’ nin Genişletilmiş Olağan Üye Toplantısı, Başkan Mustafa Cengiz, dernek üyesi iş insanları, misafirler ve Dr. Haluk Alacaklıoğlu’nun katılımıyla Hotel Su’ da gerçekleşti.

ANTGİAD Genel Sekreteri Eser Arslanbay son 2 ayda yapılan dernek faaliyetlerini anlattı. Ardından sosyal sorumluluk projesi kapsamında konuk olan Antalya Multiple Skleroz (MS) Derneğinin Yönetim Kurulu Başkanı Demet Yeğenoğlu, farkındalık oluşturmak için MS hastalığı hakkında bilgi verdi.

Toplantının konuşmacı konuğu Dr. Haluk Alacaklıoğlu ise ‘Şirketlerde Kurumsallaşma ve Aile Anayasası’ konulu sunumunu gerçekleştirdi. Türkiye ve dünyanın çeşitli yerlerinde aile şirketlerinin anayasasını hazırlayan Dr. Alacaklıoğlu, ANTGİAD’ın üyelerine aile şirketlerinin kurumsallaşmasının önemini anlattı. 19 yıldır çeşitli aile şirketleriyle birlikte çalışan Alacaklıoğlu, her aileden yeni şeyler öğrendiğini, kurumsallaşan ve iyi yönetilen aile şirketlerinin finansal performans açısından diğer şirketlerden daha başarılı olduğunu söyleyerek, iş insanlarına tavsiyelerde bulundu.

Üyelerin sorularını tek tek yanıtlayan Dr. Haluk Alacaklıoğlu’na günün anısına ANTGİAD Başkanı Mustafa Cengiz teşekkür hediyesi takdim etti. Toplantı toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.