ANTGİAD BAŞKANI OSMAN SERT’TEN 10 KASIM MESAJI

ANTGİAD BAŞKANI OSMAN SERT’TEN 10 KASIM MESAJI

Antalya Genç İş İnsanları Derneği (ANTGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sert, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün vefatının 84’üncü yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, “Gençler olarak O’nun gösterdiği yoldan ayrılmadan yürüyecek ve O’nun bizlere emanetlerine daima sahip çıkacağız” dedi.

Türk Milleti’nin Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün vefatının acısını hala ilk günkü gibi yaşadığına dikkat çeken Başkan Osman Sert, mesajında şunları kaydetti;

“Bugün Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Büyük ATATÜRK’ün vefatının 84’üncü yıldönümü. Türk Milleti olarak O’nun acısını her gün daha da artarak yaşıyoruz. Bizler Antalya Genç İş İnsanları Derneği olarak Mustafa Kemal ATATÜRK’ün gösterdiği hedefler doğrultusunda yolunda yürümeyi kurulduğumuz ilk günden bu yana vazgeçmeden ve bütün kararlılığımızla devam ettiriyoruz. Bu mirası gelecek nesillere aktarmak için sorumluluğumuzu en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz.

Biliyoruz ki 10 Kasım’lar bu milletin en büyük acısını yaşadığı gündür. Bizler bugün Büyük ATATÜRK’ün aramızdan ayrılmasının acısını duyarken aynı zamanda bizlere bıraktığı fikirlerini ve hedeflerini de ileri taşımak için gösterdiği yolda yürümeye devam ediyoruz.

Antalya Genç İş İnsanları Derneği olarak, Cumhuriyetin ve Büyük ATATÜRK’ün izinden ayrılmadan eserlerine ve emanetlerine ilelebet sahip çıkmaya söz veriyoruz. Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün bizlere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti’ni bütün değerleriyle yaşatıp, geliştirip gelecek nesillere devredeceğiz. İnanıyoruz ki, gelecek nesillerimiz de Cumhuriyetimizi sonsuza kadar yaşatmak için aynı azim ve kararlılıkla mücadele vereceklerdir.

Bu duygularla Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü minnet, saygı ve şükranla anıyorum. Ruhu şad olsun.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir