ANTGİAD’DAN ANITKABİR ZİYARETİ

ANTGİAD’DAN ANITKABİR ZİYARETİ

Haberi tüm basında görüntülemek için tıklayınız.

 

ANTGİAD’DAN ANITKABİR ZİYARETİ

ANTALYA Genç İş İnsanları Derneği (ANTGİAD) üyeleri, 10 Kasım Haftası Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü anma programları kapsamında Türk gençliğine verdiği değer ve kendilerine duyduğu derin güvenin nişanesi olarak her yıl olduğu gibi Atamızı ebedi istirahatgahı Anıtkabir’de ziyaret etti.

Gerçekleştirilen resmi törenle Ulu Önder’in manevi huzuruna çıkan ANTGİAD heyeti adına mozoleye çelenk bırakan Başkan Osman Sert, saygı duruşunun ardından Misak-ı Milli Kulesi önüne geçerek Anıtkabir Anı Defteri’ni imzaladı.

ANTGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sert, Anıtkabir Anı Defteri’ne şu notu yazdı;

“Vefatınızın 84. Yılında sizi rahmet, minnet ve özlemle anıyoruz. Antalya Genç İş İnsanları Derneği olarak, kurmuş olduğunuz Cumhuriyetin ilelebet yaşaması ve yücelmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Şunu çok iyi biliyoruz ki, kurmuş olduğunuz Cumhuriyeti biz gençlere emanet ettiniz. Bizlerde çağdaş, laik ve sosyal hukuk devleti anlayışıyla ilkelerinize sahip çıkacağız. Bütün ümidim gençliktedir diyerek bizlere verdiğiniz ödevi ve bıraktığınız emaneti yerine getireceğimize söz veriyor sizleri rahmet ve minnetle anıyoruz. Ruhunuz şad olsun. Işıklar içinde uyuyun.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir