ANTGİAD BAŞKANI OSMAN SERT’TEN 30 AĞUSTOS MESAJI

ANTGİAD BAŞKANI OSMAN SERT’TEN 30 AĞUSTOS MESAJI

Antalya Genç İş İnsanları Derneği (ANTGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sert, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. yıldönümü dolayısıyla yayımladığı mesajında, “30 Ağustos Zaferi; yok edilmek istenen bir milletin yeniden doğuşunun en önemli göstergesidir” dedi.

“Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde Anadolu’nun ebediyen Türk yurdu olduğunun ve Türk milletinin esarete asla boyun eğmeyeceğinin ilan edildiği 30 Ağustos Zaferi, Türk milletinin ordusuyla bütünleştiği ve vatanı uğruna gözünü kırpmadan canını feda ettiği bir mücadelenin sonucudur.  Cumhuriyet’i ve onun değerlerini korumak bizlere bu büyük zaferleri armağan eden, canları pahasına bağımsız ve özgür yaşamamızı sağlayan kahramanlarımıza karşı da en önemli sorumluluğumuzdur.

Genç iş insanları olarak geçmişte alınan bu zafer ile bize bırakılan büyük mirası daha da ileri götürmek için her zaman çalışmaktan, değer katmaktan ve üretmekten gurur duyuyoruz.

ANTGİAD olarak Atatürk’ün gösterdiği ve öğütlediği yoldan vazgeçmeden yürümekteyiz. Ulu Önder’in söylediği ‘Ordularımızın kazandığı zafer, sizin ve sizin ordularınızın zaferi için yalnız zemin hazırladı. Gerçek zaferi siz kazanacak ve devam edeceksiniz.’ Bizler de bu sözlerden yola çıkarak Türkiye Cumhuriyeti için geçmişten gelen zaferlerin emanetçisi olarak çalışmaya, değer katmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyor başta Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm silah arkadaşlarını rahmet, minnet ve özlemle anıyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir