BAŞKAN SERT’TEN BAYRAM MESAJI

BAŞKAN SERT’TEN BAYRAM MESAJI

Haberi tüm basında görüntülemek için tıklayınız.

Osman Sert’ten Kurban Bayramı mesajı

Antalya Genç İş İnsanları Derneği (ANTGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sert, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Bayramların birlik beraberlik, dostluk ve yardımlaşmanın en güzel şekilde yaşandığı günler olduğunu belirten Sert, “Birlik ve beraberlik içerisinde bir Kurban Bayramı’nı daha karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Temelinde sevgi, saygı ve dayanışmanın olduğu, insanlar arasındaki sevgi, saygı ve kardeşliğin pekişmesine, birlik ve beraberliğin güçlenmesine vesile olan bayramların, sosyal ve kültürel hayatımızda vazgeçilmez bir yeri vardır. Bayramlar toplumumuzu bir arada tutan en önemli yapı taşlarındandır.

Bayramda yaşadığımız mutluluk ve coşkuyu hayatımızın her gününe taşıyabilmek temennimizdir. Bu vesile ile Kurban Bayramının başta ülkemiz ve İslam âlemi olmak üzere tüm dünyada barış, huzur, sağlık ve mutluluklar getirmesini diliyor; Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum ”dedi.

 

Trafik kurallarına uyalım

Konuşmasının sonunda bayram sevincinin acıya, gözyaşına ve kedere dönüşmemesi, bayramın sevinç dolu geçmesini dileyen Sert, “Uzun süreli bayram tatili için seyahat eden vatandaşlarımız lütfen kurallara riayet ederek seyahatlerini gerçekleştirsin. Bayram mutluluğumuz kazalar ve üzüntülerle gölgelenmesin” dedi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir