SERT: “BAYRAMLAR TOPLUMUMUZU BİR ARADA TUTAN EN ÖNEMLİ YAPI TAŞLARINDANDIR”

SERT: “BAYRAMLAR TOPLUMUMUZU BİR ARADA TUTAN EN ÖNEMLİ YAPI TAŞLARINDANDIR”

Haberi tüm basında görüntülemek için tıklayınız.

Osman Sert’ten Kurban Bayramı mesajı

Antalya Genç İş İnsanları Derneği (ANTGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sert, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Millet olmanın en önemli özelliklerinden biri sevinçte ve hüzünde birlikte hareket edebilme, tüm toplumun aynı duyarlılığı hissedebilmesidir. Bayramların birlik beraberlik, dostluk ve yardımlaşmanın en güzel şekilde yaşandığı günler olduğunu belirten Sert, Cumhuriyetimizin 100. Yılında birlik ve beraberlik içerisinde bir Kurban Bayramı’nı karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu gün gölgesinde yaşadığımız, huzur bulduğumuz Türkiye Cumhuriyetinin bu günlere ne zorluklarla geldiğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Bu nedenle Türkiye Cumhuriyetini sonsuza dek yaşatmak toplumun bireyleri olarak bizlerin sorumluluğu altındadır. 100. Yıla girerken Cumhuriyet’in tüm kazanımlarının korunması ve yaşatılması için gayret göstermeye devam edeceğiz.

Sosyal ve kültürel hayatımızda vazgeçilmez bir yeri olan bayramlar toplumumuzu bir arada tutan en önemli yapı taşlarındandır. Temelinde sevgi, saygı ve dayanışmanın olduğu, insanlar arasındaki kardeşliğin pekişmesine, birlik ve beraberliğin güçlenmesine vesile olan bayramlarda yaşadığımız mutluluk ve coşkuyu hayatımızın her gününe taşıyabilmek temennimizdir. Bu vesile ile Kurban Bayramının başta ülkemiz ve İslam âlemi olmak üzere tüm dünyada barış, huzur, sağlık ve mutluluklar getirmesini diliyor; Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum ”dedi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir