Antgiad Olağan Genişletilmiş Üye Toplantısı

Antgiad Olağan Genişletilmiş Üye Toplantısı

Antalya Genç İşadamları Derneği (ANTGİAD)’ nin 2018 yılı 2’nci Genişletilmiş Olağan Üye Toplantısı, Başkan Mustafa Cengiz, dernek üyesi iş insanları, misafirler ve AGT Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Semih Söylemez’in katılımıyla Hotel Su’ da gerçekleşti.

Açılış konuşmasını yapan ANTGİAD Başkanı Mustafa Cengiz’in ardından söz alan AGT Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Semih Söylemez, genç iş insanlarına iş hayatıyla ilgili tecrübelerini aktardı. Özel hayatına ilişkin anılar da anlatan Söylemez, “Babamın bir sözü vardı. Bazı babalar koyun, bazıları ise aslan yetiştirir. Aslan yetiştirdiğinde bilirsin ki arada sana da pençe atacaktır. Çok pençe attım babama” dedi. Babasının yolundan giderek kendi oğlunu da o şekilde yetiştirdiğini belirten Söylemez, iş hayatında ortağa, özel hayatta ise eşe ve çocuklara pençe atma imkanı sağlamak gerektiğini ifade etti.

Genç bireylerin keşif ruhunu kaybetmemesi gerektiğini anlatan Söylemez, “Babam 79 yaşında ama hala yeni bir şey öğrenince heyecanlanıyor. Ama 30 yaşında bazı gençleri görüyorum. Ölmüş gibi bakıyor. Ölmüş, gömülmeyi bekliyor. Gözlerinde ışıltı yok dedi.

Konuşmaların ardından Sayın Söylemez’ e günün anısına ANTGİAD Başkanı Mustafa Cengiz teşekkür hediyesi takdim etti ve yeni üyelere üyelik belgesi takdim edildi. Dernek için üye Önder Altıntaş tarafından özel olarak hazırlanan ANTGİAD Marşı’nın tanıtımı yapıldı.

Toplantı toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir